Ved aktuelle spørsmål kan du sende mail til post@heimfestival.no eller finne rett person for din henvendelse under.

 

Festivalsjef
Eirik Brevik
eirik@heimfestival.no

Booking- og produksjonsansvarlig
Roger Hansen
roger@heimfestival.no

Booking- og artistansvarlig
Thea Ulstad Olsen
thea@heimfestival.no

Områdesjef
Trond H. Pladsen
trond@heimfestival.no

Markedsføringssjef
Henning Bjordal Stokka
henning@heimfestival.no

Frivilligsjef
Marte Hybertsen Mikkelsen
marte@heimfestival.no

Sikkerhetssjef
Anja Smehus
anja@heimfestival.no

Klubbansvarlig
Olav Wiiburg
klubben@heimfestival.no